Worki foliowe

Stawiamy na wysoki poziom naszych produktów Jesteśmy doświadczonym producentem worków na śmieci od ponad 20 lat. Nasza firma z roku na rok coraz bardziej wyróżnia się na tle pozostałych przedsiębiorstw swoim zaangażowaniem w pracę oraz dynamicznym i spektakularnym rozwojem — działamy na terenie Polski jak i w wybranych państwach Europy.

Produkcję wyrobów foliowych przeprowadzamy w naszym parku maszynowym, gdzie inwestujemy w nowoczesne maszyny i urządzenia. Profesjonalne linie produkcyjne umożliwiają pracownikom szybki czas realizacji zamówień jak i pracę na pełnych obrotach. Zastanawiasz się nad workiem foliowych lub innym produktem z naszego asortymentu? Nie wahaj się! Zainwestuj w nasze produkty, które usprawnią Ci przechowywanie, magazynowanie czy pakowanie śmieci i wszelkiego rodzaju odpadów. Nasze worki foliowe to produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni oraz usatysfakcjonowani z usług, które proponujemy, dlatego w ofercie posiadamy worki na śmieci w odcieniach: czerwony, brązowy, czarny, biały, niebieski, bezbarwny, żółty oraz pomarańczowy — według preferencji klienta na każdym worku możemy dodać napis, jako formę oznaczenia.